FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 165

Skąd: Nietków

PostWysłany: Pią 16:25, 16 Gru 2005    Temat postu:

Bobry Winner!!!!!
Oto na zespół FC Bobrów spadłą miła wiadomośc.Nasz zespół pokonał w meczu towarzyskim drużyne Odry Nietków LG 2-1.Była to pierwsza konfrontacja zespołu w meczu.
Już w 11 minucie prowadzenie Bobrom dał Numes-Corillo ,zawodnik ,który mógł odejść do ST.Johns.
W 32 minucie dał znać o sobie mało znany piłkarz Bobrów ,Adante.Strzelił gola po podaniu od Rasiaka.
Tuż po zmianie stron gola dla Odry strzelił sprzedany za Wrighta , Chwadeńczuk.
Do końca wynik się już nie zmienił ,ale w 87 minucie żołtą kartke otrzymał Numes-Corillo.
Podsumowując to był dobry mecz dal Bobrów.

LN:Chwadeńczuk

1 minuta
Odra rozpoczeła mecz...

2 minuta..
Do piłki dochodzi Rubin Przybył odbiera piłkę przeciwnikowi. Przybył bez namysłu zagrywa futbolówkę. Piłkę przejmuje Wright. Wright wykonuje strzał.
Było blisko.

11 minuta..
Do piłki dochodzi Rubin. Berbe odbiera piłkę przeciwnikowi. Berbe odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę przejmuje Numes-Corillo. Numes- Corillo robi zamach i strzela.
GOOOL!!!
Odra Nietków LG - Fc Bober United 0:1

32 minuta..
Do piłki dochodzi Francues. Rasiuk wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Rasiuk odgrywa z pierwszej piłki. Do piłki dochodzi Adante. Adante wykonuje strzał.
SŁUPEK!!!
GOOOL!!!
Odra Nietków LG - Fc Bober United 0:2

34 minuta..
Sopel dogrywa wysokim lobem. Do piłki dochodzi Wright. Sachar odbiera piłkę przeciwnikowi. Sachar robi zamach i strzela. Lusa pomimo efektownej parady mija się z pilką.

43 minuta..
Piłkę przejmuje Chwadeńczuk. Wilk fauluje. Poszkodowany Chwadeńczuk szybko podnosi się z murawy. Rubin podchodzi do rzutu wolnego, podanie. Wieczorek próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę otrzymuje Chwadeńczuk. Chwadeńczuk robi zamach i strzela. Lusa stara się schwytać piłkę, lecz wypada mu ona z rękawic. Piłkę dobija Rubin lecz nad poprzeczką

Drużyny schodzą do szatni.
Statystyki gry na połowie. Odra Nietków LG - Fc Bober United 46% : 54%

46 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Do wyrzutu z autu podchodzi Lis, słynący z dalekich wrzutek. Wieczorek, podanie. Piłkę przejmuje Chwadeńczuk. Chwadeńczuk wykonuje strzał.
GOOOL!!!
Odra Nietków LG - Fc Bober United 1:2

72 minuta..
Adante podaje z klepki. Szybka piłka, Sopel usiłuje ją opanować. Piłkę przejmuje Rasiuk. Francues odbiera piłkę przeciwnikowi. Francues popisuje się znakomitym uderzeniem.
Cóż za wyśmienita okazja!

87 minuta..
Piłkę przejmuje Numes-Corillo. Sachar odbiera piłkę przeciwnikowi. Numes-Corillo fauluje. Numes-Corillo zostaje ukarany żółtą kartką!

Statystyki gry na połowie. Odra Nietków LG - Fc Bober United 48% : 52%

kubaunited
Manager
Manager

Posty: 165

PostWysłany: Pią 16:40, 16 Gru 2005    Temat postu:

Oto oceny piłkarzy (wg. Dariusza Bobrowskiego)w meczu z Odrą.

PostWysłany: Pią 17:08, 16 Gru 2005    Temat postu:

Po długich namowach wreszcie jest odpowiedź.Julio Arnandez przejdzie do Bobrów za Janusza Berbecia i 5 000 zł. Kibice są zadowoleni z aktywnie działającego managera na rynku transferowym.To już 4 transfer
Franka Reboba i Didiera Dechampa. Tutaj prezentujemy wywiad z Frankiem Rebobem.

Bober News: Dzień dobry panie Franku
Franek Rebob: Dzień dobry
BN:Czy wie pan ,że kibice uważają pana za działacza który najwięcej zrobił?
FR:Hehe ,to bardzo miłe ,ale nie uważam ,aby to była prawda. Jest prezes ,który ma wszystkie pieniądze i inwestuje w nas ,abyśmy sprowadzali piłkarzy. Jest trener ,który trenuje naszych piłkarzy.
BN:Ale i tak pan zrobił dużo.
FR:Może ,kupiłem Wrighta ,Chwasta ,Rasiuka i teraz ma dojść Arnandez.
BN:A ma pan kogoś chętnego do kupna?
FR:W chwili obecnej nie
BN:A jeśli będą kolejni zawodnicy na liście?
FR:Pomyślimy
BN:A z kim najlepiej sie panu współpracuje?

PostWysłany: Pią 22:18, 16 Gru 2005    Temat postu:

Jak wiadomo ,w sobotę powinien się odbyć mecz FC Bober United-FC Zaplutas.Powinien ,gdyż Shady może nie mieć czasu.Ale cóż ,takie życie. Piłkarzy troche przybył ,a to cieszy kibiców.Poniżej prezentujemy wywiad z Numesem-Corillo.

Bober News:Dzień dobry
Santiago Numes-Corillo :Dzień dobry
BN:Co pan myśli o sobotnim sparingu z FC Zaplutas?
SNC:Mam nadzieje że wygramy
BN:A co pan sądzi o tym ,że jest pan w tej chwili najlepszym napastnikiem w Bobrze?
SNC:To miłe ,ale Harry Wright dopiero się rozkręca
BN:Czyli jesteś gorszy?
SNC:Nie wiem
BN:Nie wiesz czy nie chcesz mówić?
BN:A co pan myśli na temat ligi?
SNC:Gdybym miał postawić wybrałbym Hooligans.Mają świetną kadre i mają perspektywy by wygrać lige.
BN:Chciałby pan u nich grać?
SNC:Bez komentarza.
BN:Dziękuje za wywiad ,dowidzenia
SNC:Dowidzenia

dla Bober News pisał:Peter Bober(Anglia)

BOBRY RULEZZZZZZZZ
FC Bobry pokonały dziś drużyne FC Zaplutas 2-0.Był to drugi mecz Bobrów i drugi wygrany.Po raz kolejny gola strzelali Numes-Corillo w 56 minucie i Adante w 61.Obaj piłkarze grają ostatnio b.dobrze.
Kibice po tej wygranej wybiegli na ulice i śpiewali piosenki na cześć piłkarzy ,a szczególnie Numesa-Corillo.Oto cały mecz:

PN: Sergio Denis

1 minuta
Fc Bober rozpoczyna mecz...

8 minuta..
Piłkę otrzymuje Madel. Madel dośrodkowywuje. Piwo amortyzuje piłkę. Piłkę przejmuje Heller. Heller popisuje się znakomitym uderzeniem. Lusa paruje piłkę. Słupek!!! Piłkę przejmuje Przybył. Sędzia odgwizduje faul. Winnym nieprzepisowego zagrania jest Bugaj. Bugaj zostaje ukarany żółtą kartką!

29 minuta..
Samiec odbiera piłkę przeciwnikowi. Arnandez odbiera piłkę przeciwnikowi. Arnandez dogrywa wysokim lobem. Piłkę otrzymuje Numez-Corillo. Numez-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem. Piłka odbija się od słupka!

32 minuta..
Piłkę otrzymuje Sopel. Papat wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Papat odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę przejmuje Denis. Denis wykonuje strzał.

45 minuta..
Ziom podanie. Piłkę otrzymuje Brzęczyszczykiewicz. Wright wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Wright robi zamach i strzela. Stewczyk próbuje przyjac trudną piłkę. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając piłkę. Dobija Numes-Corillo.
POPRZECZKA!!!

Statystyki gry na połowie. fc Bober United 49% Fc Zaplutas 51% Żadna druzyna nie osiągnęła przewagi bramkowej.
fc Bober United - fc Zaplutas 0:0

55 minuta..
Sędzia liniowy wskazuje chorągiewką narożnik boiska. Do wykonania rogala podchodzi Bodziuch. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę otrzymuje Wright. Wright robi zamach i strzela. Stewczyk cudem zmienił tor lotu piłki. Adante próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę przejmuje Numes-Corillo. Numes-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem. Stwczyk stara się opanować piłkę. Piłka wychodzi na rzut rożny.

56 minuta..
Do wykonania rogala podchodzi Bodziuch. Dośrodkowanie w pole karne. Szybka piłka, Madel usiłuje ją opanować. Piłkę otrzymuje Numes-Corillo. Numes-Corillo robi zamach i strzela. Stewczyk rozpaczliwie próbuje złapać piłkę.
GOOOL!!!
Fc Bober United - Fc Zaplutas 1:0

58 minuta..
Do piłki dochodzi Samiec. Samiec podaje. Do piłki dochodzi Piwo. Piwo wykonuje strzał. Lusa stara się opanować piłkę.

61 minuta..
Arnandez wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Arnandez podaje z klepki. Piłkę otrzymuje Adante. Adante wykonuje strzał. Madel stara się opanować piłkę. Stewczyk odbija piłkę czubkami palców. Piłka odbija się od słupka!
GOOOL!!!
Fc Bober United - Fc Zaplutas 2:0

62 minuta..
Sedlacek ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę przejmuje Bodziuch. Bodziuch bez namysłu zagrywa futbolówkę. Do piłki dochodzi Wright. Wright wykonuje strzał.
Zabrakło kilku centymetrów.

77 minuta..
Do piłki dochodzi Samiec. Sędzia odgwizduje faul. Winnym nieprzepisowego zagrania jest Sopel. W starciu ucierpiał Samiec. Sopel otrzymuje żółty kartonik. Piwo, szybko wykonany rzut wolny. Heller ma problemy z przyjęciem piłki. Do piłki dochodzi Bugaj. Bugaj wykonuje strzał.

PostWysłany: Sob 9:41, 17 Gru 2005    Temat postu:

Oto oceny piłkarzy (wg. Dariusza Bobrowskiego)w meczu z Zaplutasem.

PN:Wright -8 słabo ,ale lepiej niż poprzednio
LN:Numes-Corillo - 10 mistrzowski mecz Numesa ,na razie to najlepszy nasz piłkarz

kubaunited
Manager
Manager

Posty: 165

PostWysłany: Sob 9:56, 17 Gru 2005    Temat postu:

Bobry mają nową trybune!!
Dzisiaj po zwysięstwie z Zaplutasami kibice doczekali się nowej trybuny. Nazwano ją Corillo na cześć naszego piłkarza Numesa-Corillo.
-Myśleliśmy teżo Adante ,ale on nie chciał.

PostWysłany: Sob 10:07, 17 Gru 2005    Temat postu:

YAHOO!!!! 1. NIE PRZEKLINAJ BO TO JEST PORZĄDNE FORUM. 2. PRZYCHODZI WIĘCEJ OSÓB NIŻ NA TWOJE MECZE.

PostWysłany: Sob 14:15, 17 Gru 2005    Temat postu:

Dzisiejszego dnia działacze doszli do porozumenia. Trener Marcin (Hooligans) i prezes kubaunited (Bobry) doszli do porozumenia w sprawie kontraktu mającego na celu wymiane piłkarzami i rozgrywanie meczy sparingowych.
-To dobry krok -powiedział prezes kubaunited
Oto kopia kontraktu:

Dziś (sobota , 17 grudnia 2005) został ustalony kontrakt pomiędzy FC Bobrem United ,a J.F.K Hooligans.
Kontrakt będzie ważny przez 2 sezony i nie będzie można go zerwać.
Kontrakt ma za zadanie wymiane lub ewentualne pierwszeństwo do kupna piłkarza przeciwnej drużyny.Czyli jeśli ja sprzedaje piłkarza to Marcin ma prawo do kupna przy upuście 25 % . Można też będzie wypożyczać piłkarzy na mecz ,2 lub sezon bez opłaty. Piłkarz mże byćw każdej chwili ściągnięty. Będziemy (w razie kłopotów z forsą) dawać pożyczki z oprocentowaniem 10% miesięcznie. Kluby będą rozgrywać 3 sparingi w sezonie.

kubaunited
Manager
Manager

Posty: 165

PostWysłany: Sob 18:42, 17 Gru 2005    Temat postu:

Bobry przegrały
Dziś w sparingu FC Bober United przegrał 2-3 z J.F.K Hooligans.Bramki dla Bobrów Strzelali Wright w 25 i Numes-Corillo w 27 minuucie.
-Najgorsze jest to ,że straciliśmy bramkę w 90 minucie spotkania.
W spotkaniu ostatni mecz w Barwach Bobrów rozegrał Tomasz Wilk ,dająć odpocząć Julio Arnandezowi.

LN:Numes-Corillo (K)

0 minuta..
Wspaniała oprawa stworzona przez kibiców gospodarzy..

1minuta..
Rozpoczynają 'Huligani'...

1 minuta..
Przybył podaje. Jest Wilk trochę gubi się przyjmując futbolówkę. Piłkę otrzymuje Berbe. Taccatoni wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Taccatoni wykonuje strzał.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:0

18 minuta..
Wright dośrodkowywuje. Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Severista wyrzuca piłkę z autu. Piłkę otrzymuje Kulesza. Kulesza robi zamach i strzela.

21 minuta..
Wilk wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Adante. Adante podaje. Do piłki dochodzi Wright. Wright popisuje się znakomitym uderzeniem.

25 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Sopel wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Wright. Wright robi zamach i strzela. Dadacz stara się opanować piłkę.
GOOOL!!! Remis.
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:1

27 minuta..
Do wyrzutu z autu podchodzi Berbe, słynący z dalekich wrzutek. Wright, podanie. Piłkę otrzymuje Numes-Corillo. Numes-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:2

28 minuta..
Piłkę otrzymuje Napasiuk. Napasiuk odgrywa z pierwszej piłki. Do piłki dochodzi Taccatoni. Szewinko wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Do piłki dopada Severista. Severista wykonuje strzał.

31 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Rasiuk szybki wyrzut z autu. Piłkę przejmuje Adante. Prak wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Prak dogrywa wysokim lobem. Piłka wychodzi poza boisko.

37 minuta..
Piłkę przejmuje Barques. Wilk podcina w polu karnym. Rzut karny. Poszkodowanym jest Barques. Żółta kartka. Taccatoni ustawia piłkę na jedenastym metrze. Stara się nie patrzeć w oczy bramkarzowi, strzał.
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 2:2

38 minuta..
Severista dośrodkowywuje. Piłkę przejmuje Taccatoni. Wilk fauluje w brutalny sposob. Wilk zostaje ukarany czerwoną kartką za bezmyślny faul.

Statystyki gry na połowie. Hooligans 52%, Bober 48%.

61 minuta..
Adante, szybki wyrzut z autu. Do piłki dochodzi Bodziuch. Rio odbiera piłkę przeciwnikowi. Rio podaje, górna piłka. Uderza głową Kulesza.

63 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Do wyrzutu z autu podchodzi Adante, słynący z dalekich wrzutek. Do piłki dochodzi Sopel. Rio odbiera piłkę przeciwnikowi. Piłkę z pod nóg wyłuskuje Numes-Corillo. Numes-Corillo robi zamach i strzela.

74 minuta..
Przybył podaje. Do piłki dochodzi Berbe. Berbe, podanie. Piłkę przejmuje Napasiuk. Napasiuk wykonuje strzał. Lusa paruje piłkę.

77 minuta..
Prak dośrodkowywuje. Do piłki dochodzi Taccatoni. Taccatoni odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Severista. Severista wykonuje strzał.

85 minuta..
Szewinko podaje. Przybył stara się dograć. Do piłki dochodzi Taccatoni. Rasiuk odbiera piłkę przeciwnikowi. Do piłki dopada Kulesza. Kulesza popisuje się znakomitym uderzeniem.

88 minuta..
Piłkę przejmuje Severista. Adante wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Prak atakuje korkami łydkę przeciwnika. Sędzia wyjmuje czerwony kartonik, Prak schodzi do szatni!

90 minuta..
Szewinko dogrywa wysokim lobem. Piłkę przejmuje Rasiuk. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni wychodzi na sytuację 'Sam na sam'. Taccatoni robi zamach i strzela. Lusa odbija piłkę czubkami palców.