FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

As. Managera

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 84

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20:36, 02 Gru 2005    Temat postu: Relacje oraz statystyki pomeczowe

Tutaj znajdować się będą wszystkie statystyki dotyczącze meczów oraz ich relacje !!!!

LN:Numes-Corillo (K)

0 minuta..
Wspaniała oprawa stworzona przez kibiców gospodarzy..

1minuta..
Rozpoczynają 'Huligani'...

1 minuta..
Przybył podaje. Jest Wilk trochę gubi się przyjmując futbolówkę. Piłkę otrzymuje Berbe. Taccatoni wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Taccatoni wykonuje strzał.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:0

18 minuta..
Wright dośrodkowywuje. Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Severista wyrzuca piłkę z autu. Piłkę otrzymuje Kulesza. Kulesza robi zamach i strzela.
Cóż za wyśmienita okazja!

21 minuta..
Wilk wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Adante. Adante podaje. Do piłki dochodzi Wright. Wright popisuje się znakomitym uderzeniem.
Zabrakło kilku centymetrów.

25 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Sopel wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Wright. Wright robi zamach i strzela. Dadacz stara się opanować piłkę.
GOOOL!!! Remis.
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:1

27 minuta..
Do wyrzutu z autu podchodzi Berbe, słynący z dalekich wrzutek. Wright, podanie. Piłkę otrzymuje Numes-Corillo. Numes-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:2

28 minuta..
Piłkę otrzymuje Napasiuk. Napasiuk odgrywa z pierwszej piłki. Do piłki dochodzi Taccatoni. Szewinko wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Do piłki dopada Severista. Severista wykonuje strzał.

31 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Rasiuk szybki wyrzut z autu. Piłkę przejmuje Adante. Prak wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Prak dogrywa wysokim lobem. Piłka wychodzi poza boisko.
Było blisko.

37 minuta..
Piłkę przejmuje Barques. Wilk podcina w polu karnym. Rzut karny. Poszkodowanym jest Barques. Żółta kartka. Taccatoni ustawia piłkę na jedenastym metrze. Stara się nie patrzeć w oczy bramkarzowi, strzał.
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 2:2

38 minuta..
Severista dośrodkowywuje. Piłkę przejmuje Taccatoni. Wilk fauluje w brutalny sposob. Wilk zostaje ukarany czerwoną kartką za bezmyślny faul.

Drużyny schodzą do szatni.
Statystyki gry na połowie. Hooligans 52%, Bober 48%.

61 minuta..
Adante, szybki wyrzut z autu. Do piłki dochodzi Bodziuch. Rio odbiera piłkę przeciwnikowi. Rio podaje, górna piłka. Uderza głową Kulesza.

63 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Do wyrzutu z autu podchodzi Adante, słynący z dalekich wrzutek. Do piłki dochodzi Sopel. Rio odbiera piłkę przeciwnikowi. Piłkę z pod nóg wyłuskuje Numes-Corillo. Numes-Corillo robi zamach i strzela.

74 minuta..
Przybył podaje. Do piłki dochodzi Berbe. Berbe, podanie. Piłkę przejmuje Napasiuk. Napasiuk wykonuje strzał. Lusa paruje piłkę.

77 minuta..
Prak dośrodkowywuje. Do piłki dochodzi Taccatoni. Taccatoni odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Severista. Severista wykonuje strzał.

85 minuta..
Szewinko podaje. Przybył stara się dograć. Do piłki dochodzi Taccatoni. Rasiuk odbiera piłkę przeciwnikowi. Do piłki dopada Kulesza. Kulesza popisuje się znakomitym uderzeniem.

88 minuta..
Piłkę przejmuje Severista. Adante wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Prak atakuje korkami łydkę przeciwnika. Sędzia wyjmuje czerwony kartonik, Prak schodzi do szatni!

90 minuta..
Szewinko dogrywa wysokim lobem. Piłkę przejmuje Rasiuk. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni wychodzi na sytuację 'Sam na sam'. Taccatoni robi zamach i strzela. Lusa odbija piłkę czubkami palców.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 3:2

Statystyki gry na połowie. Hooligans 56%, Bober 44%.

Marcin

Posty: 84

PostWysłany: Nie 13:38, 18 Gru 2005    Temat postu:

FC zaplutas (1:0) 1 : 2 Hooligans
Denis 19' - Severista 55', Taccatoni 90' (karny)

[b]
1 minuta..
Wielka ulew na stadionie Żulka. Rozpoczyna Zaplutas..

2 minuta..
Piłkę przejmuje Garbacz. Ziom wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Madel fauluje. Madel zostaje ukarany żółtą kartką!

19 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Sedlacek, szybki wyrzut z autu. Piłkę przejmuje Denis. Denis wykonuje strzał.
GOOOL!!!
Fc Zaplutas - Hooligans 1:0

33 minuta..
Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni podaje z klepki. Kulesza ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę przejmuje Napasiuk. Napasiuk dośrodkowywuje.

55 minuta..
Garbacz wykonuje strzał. Szybka piłka, Brzęczyszczykiewicz usiłuje ją opanować. Będziemy mieli rzut rożny. Do wykonania rogala podchodzi Taccatoni. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę przejmuje Severista. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając śliską piłkę. Severista wykonuje strzał.
Fc Zaplutas - Hooligans 1:1

70 minuta..
Piłkę otrzymuje Rio. Rio, podanie. Beczułka ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę otrzymuje Bugaj. Bugaj robi zamach i strzela.

81 minuta..
Bamber wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Kulesza dośrodkowywuje. Piłkę otrzymuje Legion. Legion dośrodkowywuje. Napasiuk główkuje ekwilibrystycznie. Stewczyk stara się schwytać piłkę, lecz wypada mu ona z rękawic.

90 minuta..
Madel ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę otrzymuje Napasiuk. Madel podcina w polu karnym. Rzut karny. Poszkodowanym jest Napasiuk. Taccatoni wykonuje rzut karny, kąśliwe uderzenie. Stewczyk paruje piłkę.

np-munez (K)

1 minuta...
Liga rusza! Rozpoczynają hooligans.

6 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Severista, szybki wyrzut z autu. Prak podaje. Do piłki dochodzi Taccatoni. Taccatoni robi zamach i strzela. Matiakowski stara się schwytać piłkę, lecz wypada mu ona z rękawic.

7 minuta..
Sędzia liniowy wskazuje chorągiewką narożnik boiska. Do wykonania rogala podchodzi Severista. Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki dochodzi Napasiuk. Napasiuk wykonuje strzał.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 1:0 ST.JOHNS

15 minuta..
Taccatoni wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Napasiuk. Nowak podcina w polu karnym. Rzut karny. W starciu ucierpiał Napasiuk. Żółta kartka. Taccatoni ustawia piłkę na jedenastym metrze. Stara się nie patrzeć w oczy bramkarzowi, strzał. Poprzeczka.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 2:0 ST.JOHNS

30 minuta..
Piłkę otrzymuje Dobry. Dobry odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Mat. Mat robi zamach i strzela. Dadacz stara się opanować piłkę. Bramkarz wypuszcza piłkę z rąk. Legion ma problemy z przyjęciem piłki. Do piłki dopada Munez.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 2:1 ST.JOHNS

32 minuta..
Aut. Bodziuch wyrzuca piłkę z autu. Piłkę otrzymuje Milenczuk. Milenczuk dośrodkowywuje. Mat stara się opanować piłkę.

37 minuta..
Daz odbiera piłkę przeciwnikowi. Daz dośrodkowywuje. Dobry podaje. Do piłki dochodzi Munez. Munez podaje z klepki.

44 minuta..
Piłkę przejmuje Daz. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Severista odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Barques. Barques robi zamach i strzela.

Tymczasowe miejsca w tabeli: Hooligans - 1. St. Johns - 8.
Hooligans 2:1 St. Johns

49 minuta..
Do piłki dochodzi Munez. Rio wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Sędzia odgwizduje faul. Winnym nieprzepisowego zagrania jest Rio. Rio zostaje ukarany żółtą kartką!

55 minuta..
Piłkę otrzymuje Greimish. Greimish dogrywa wysokim lobem. Daz ma problemy z przyjęciem piłki. Do piłki dochodzi Dobry.Dobry wykonuje strzał. Piłka odbija się od słupka! Dadacz paruje piłkę. Piłkę otrzymuje Munez. Munez popisuje się znakomitym uderzeniem.
HOOLIGANS 2:2 ST.JOHNS

57 minuta..
Piłkę przejmuje Milenczuk. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Severista bez namysłu zagrywa futbolówkę. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni wykonuje strzał. Bramkarz wypuszcza piłkę z rąk.

67 minuta..
Bodziuch podaje. Do piłki dochodzi Milenczuk. Milenczuk stara się dograć. Do piłki dochodzi Munez. Munez popisuje się znakomitym uderzeniem. Dadacz cudem zmienił tor lotu piłki. Piłka odbija się od słupka!
Cóż za wyśmienita okazja!!!

79 minuta..
Do piłki dochodzi Prak. Prak, podanie. Napasiuk próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni robi zamach i strzela. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając piłkę.

89 minuta..
Kulesza wykonuje strzał. Szybka piłka, Barques usiłuje ją opanować. Będziemy mieli rzut rożny. Do wykonania rogala podchodzi Kulesza. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę przejmuje Severista. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając piłkę. Severista wykonuje strzał głową.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 3:2 ST.JOHNS

90 minuta..
Sędzia dolicza 4 minuty...

93 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Dobry, szybki wyrzut z autu. Piłkę przejmuje Mat. Mat wychodzi na czystą pozycję.. Mat wykonuje strzał. Piłka obok bramkarza. Piła swobodnie leci przez 10 metrów w strone bramki.