FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Shady

Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 142

Skąd: Ząbki

PostWysłany: Czw 16:00, 22 Gru 2005    Temat postu: I KOL: J.F.K. Hooligans - : - St. Johns

np-munez (K)

1 minuta...
Liga rusza! Rozpoczynają hooligans.

6 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Severista, szybki wyrzut z autu. Prak podaje. Do piłki dochodzi Taccatoni. Taccatoni robi zamach i strzela. Matiakowski stara się schwytać piłkę, lecz wypada mu ona z rękawic.
Cóż za wyśmienita okazja!

7 minuta..
Sędzia liniowy wskazuje chorągiewką narożnik boiska. Do wykonania rogala podchodzi Severista. Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki dochodzi Napasiuk. Napasiuk wykonuje strzał.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 1:0 ST.JOHNS

15 minuta..
Taccatoni wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Napasiuk. Nowak podcina w polu karnym. Rzut karny. W starciu ucierpiał Napasiuk. Żółta kartka. Taccatoni ustawia piłkę na jedenastym metrze. Stara się nie patrzeć w oczy bramkarzowi, strzał. Poprzeczka.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 2:0 ST.JOHNS

30 minuta..
Piłkę otrzymuje Dobry. Dobry odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Mat. Mat robi zamach i strzela. Dadacz stara się opanować piłkę. Bramkarz wypuszcza piłkę z rąk. Legion ma problemy z przyjęciem piłki. Do piłki dopada Munez.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 2:1 ST.JOHNS

32 minuta..
Aut. Bodziuch wyrzuca piłkę z autu. Piłkę otrzymuje Milenczuk. Milenczuk dośrodkowywuje. Mat stara się opanować piłkę.
Zabrakło kilku centymetrów.

37 minuta..
Daz odbiera piłkę przeciwnikowi. Daz dośrodkowywuje. Dobry podaje. Do piłki dochodzi Munez. Munez podaje z klepki.

44 minuta..
Piłkę przejmuje Daz. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Severista odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Barques. Barques robi zamach i strzela.

Drużyny schodzą do szatni.
Tymczasowe miejsca w tabeli: Hooligans - 1. St. Johns - 8.
Hooligans 2:1 St. Johns

49 minuta..
Do piłki dochodzi Munez. Rio wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Sędzia odgwizduje faul. Winnym nieprzepisowego zagrania jest Rio. Rio zostaje ukarany żółtą kartką!

55 minuta..
Piłkę otrzymuje Greimish. Greimish dogrywa wysokim lobem. Daz ma problemy z przyjęciem piłki. Do piłki dochodzi Dobry.Dobry wykonuje strzał. Piłka odbija się od słupka! Dadacz paruje piłkę. Piłkę otrzymuje Munez. Munez popisuje się znakomitym uderzeniem.
GOOOL!!! Remis.
HOOLIGANS 2:2 ST.JOHNS

57 minuta..
Piłkę przejmuje Milenczuk. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Severista bez namysłu zagrywa futbolówkę. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni wykonuje strzał. Bramkarz wypuszcza piłkę z rąk.
Było blisko.

67 minuta..
Bodziuch podaje. Do piłki dochodzi Milenczuk. Milenczuk stara się dograć. Do piłki dochodzi Munez. Munez popisuje się znakomitym uderzeniem. Dadacz cudem zmienił tor lotu piłki. Piłka odbija się od słupka!
Cóż za wyśmienita okazja!!!

79 minuta..
Do piłki dochodzi Prak. Prak, podanie. Napasiuk próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni robi zamach i strzela. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając piłkę.

89 minuta..
Kulesza wykonuje strzał. Szybka piłka, Barques usiłuje ją opanować. Będziemy mieli rzut rożny. Do wykonania rogala podchodzi Kulesza. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę przejmuje Severista. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając piłkę. Severista wykonuje strzał głową.
GOOOL!!!
HOOLIGANS 3:2 ST.JOHNS

90 minuta..
Sędzia dolicza 4 minuty...

93 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Dobry, szybki wyrzut z autu. Piłkę przejmuje Mat. Mat wychodzi na czystą pozycję.. Mat wykonuje strzał. Piłka obok bramkarza. Piła swobodnie leci przez 10 metrów w strone bramki.
SŁUPEK!!!
GOOOL!!! remis.
Cóż za wyśmienita sytuacja.
HOOLIGANS 3:3 ST.JOHNS

Tymczasowe miejsca w tabeli: Hooligans - 1. St. Johns - 1.
Hooligans 3:3 St. Johns

Ostatnio zmieniony przez Shady dnia Czw 23:04, 22 Gru 2005, w całości zmieniany 1 raz