FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

TOW: Fc Bober United VS Fc Zaplutas (17.12.2005)

Shady

Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 142

Skąd: Ząbki

PostWysłany: Sob 8:55, 17 Gru 2005    Temat postu: TOW: Fc Bober United VS Fc Zaplutas (17.12.2005)

PN: Sergio Denis

1 minuta
Fc Bober rozpoczyna mecz...

8 minuta..
Piłkę otrzymuje Madel. Madel dośrodkowywuje. Piwo amortyzuje piłkę. Piłkę przejmuje Heller. Heller popisuje się znakomitym uderzeniem. Lusa paruje piłkę. Słupek!!! Piłkę przejmuje Przybył. Sędzia odgwizduje faul. Winnym nieprzepisowego zagrania jest Bugaj. Bugaj zostaje ukarany żółtą kartką!

29 minuta..
Samiec odbiera piłkę przeciwnikowi. Arnandez odbiera piłkę przeciwnikowi. Arnandez dogrywa wysokim lobem. Piłkę otrzymuje Numez-Corillo. Numez-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem. Piłka odbija się od słupka!
Cóż za wyśmienita okazja!

32 minuta..
Piłkę otrzymuje Sopel. Papat wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Papat odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę przejmuje Denis. Denis wykonuje strzał.

45 minuta..
Ziom podanie. Piłkę otrzymuje Brzęczyszczykiewicz. Wright wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Wright robi zamach i strzela. Stewczyk próbuje przyjac trudną piłkę. Bramkarz popełnia błąd wypuszczając piłkę. Dobija Numes-Corillo.
POPRZECZKA!!!

Drużyny schodzą do szatni.
Statystyki gry na połowie. fc Bober United 49% Fc Zaplutas 51% Żadna druzyna nie osiągnęła przewagi bramkowej.
fc Bober United - fc Zaplutas 0:0

55 minuta..
Sędzia liniowy wskazuje chorągiewką narożnik boiska. Do wykonania rogala podchodzi Bodziuch. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę otrzymuje Wright. Wright robi zamach i strzela. Stewczyk cudem zmienił tor lotu piłki. Adante próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę przejmuje Numes-Corillo. Numes-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem. Stwczyk stara się opanować piłkę. Piłka wychodzi na rzut rożny.
Było blisko.

56 minuta..
Do wykonania rogala podchodzi Bodziuch. Dośrodkowanie w pole karne. Szybka piłka, Madel usiłuje ją opanować. Piłkę otrzymuje Numes-Corillo. Numes-Corillo robi zamach i strzela. Stewczyk rozpaczliwie próbuje złapać piłkę.
GOOOL!!!
Fc Bober United - Fc Zaplutas 1:0

58 minuta..
Do piłki dochodzi Samiec. Samiec podaje. Do piłki dochodzi Piwo. Piwo wykonuje strzał. Lusa stara się opanować piłkę.

61 minuta..
Arnandez wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Arnandez podaje z klepki. Piłkę otrzymuje Adante. Adante wykonuje strzał. Madel stara się opanować piłkę. Stewczyk odbija piłkę czubkami palców. Piłka odbija się od słupka!
GOOOL!!!
Fc Bober United - Fc Zaplutas 2:0

62 minuta..
Sedlacek ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę przejmuje Bodziuch. Bodziuch bez namysłu zagrywa futbolówkę. Do piłki dochodzi Wright. Wright wykonuje strzał.
Zabrakło kilku centymetrów.

77 minuta..
Do piłki dochodzi Samiec. Sędzia odgwizduje faul. Winnym nieprzepisowego zagrania jest Sopel. W starciu ucierpiał Samiec. Sopel otrzymuje żółty kartonik. Piwo, szybko wykonany rzut wolny. Heller ma problemy z przyjęciem piłki. Do piłki dochodzi Bugaj. Bugaj wykonuje strzał.