FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

TOW: J.F.K. Hooligans Warsaw VS Fc Bober United

Shady

Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 142

Skąd: Ząbki

PostWysłany: Sob 17:03, 17 Gru 2005    Temat postu: TOW: J.F.K. Hooligans Warsaw VS Fc Bober United

LN:Numes-Corillo (K)

0 minuta..
Wspaniała oprawa stworzona przez kibiców gospodarzy..

1minuta..
Rozpoczynają 'Huligani'...

1 minuta..
Przybył podaje. Jest Wilk trochę gubi się przyjmując futbolówkę. Piłkę otrzymuje Berbe. Taccatoni wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Taccatoni wykonuje strzał.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:0

18 minuta..
Wright dośrodkowywuje. Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Severista wyrzuca piłkę z autu. Piłkę otrzymuje Kulesza. Kulesza robi zamach i strzela.
Cóż za wyśmienita okazja!

21 minuta..
Wilk wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Adante. Adante podaje. Do piłki dochodzi Wright. Wright popisuje się znakomitym uderzeniem.
Zabrakło kilku centymetrów.

25 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Sopel wyrzuca piłkę z autu. Piłkę przejmuje Wright. Wright robi zamach i strzela. Dadacz stara się opanować piłkę.
GOOOL!!! Remis.
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:1

27 minuta..
Do wyrzutu z autu podchodzi Berbe, słynący z dalekich wrzutek. Wright, podanie. Piłkę otrzymuje Numes-Corillo. Numes-Corillo popisuje się znakomitym uderzeniem.
GOOOL!!!
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 1:2

28 minuta..
Piłkę otrzymuje Napasiuk. Napasiuk odgrywa z pierwszej piłki. Do piłki dochodzi Taccatoni. Szewinko wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Do piłki dopada Severista. Severista wykonuje strzał.

31 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Rasiuk szybki wyrzut z autu. Piłkę przejmuje Adante. Prak wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Prak dogrywa wysokim lobem. Piłka wychodzi poza boisko.
Było blisko.

37 minuta..
Piłkę przejmuje Barques. Wilk podcina w polu karnym. Rzut karny. Poszkodowanym jest Barques. Żółta kartka. Taccatoni ustawia piłkę na jedenastym metrze. Stara się nie patrzeć w oczy bramkarzowi, strzał.
J.F.K. Hooligans Warsaw - Fc Bober United 2:2

38 minuta..
Severista dośrodkowywuje. Piłkę przejmuje Taccatoni. Wilk fauluje w brutalny sposob. Wilk zostaje ukarany czerwoną kartką za bezmyślny faul.

Drużyny schodzą do szatni.
Statystyki gry na połowie. Hooligans 52%, Bober 48%.

61 minuta..
Adante, szybki wyrzut z autu. Do piłki dochodzi Bodziuch. Rio odbiera piłkę przeciwnikowi. Rio podaje, górna piłka. Uderza głową Kulesza.

63 minuta..
Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Do wyrzutu z autu podchodzi Adante, słynący z dalekich wrzutek. Do piłki dochodzi Sopel. Rio odbiera piłkę przeciwnikowi. Piłkę z pod nóg wyłuskuje Numes-Corillo. Numes-Corillo robi zamach i strzela.

74 minuta..
Przybył podaje. Do piłki dochodzi Berbe. Berbe, podanie. Piłkę przejmuje Napasiuk. Napasiuk wykonuje strzał. Lusa paruje piłkę.

77 minuta..
Prak dośrodkowywuje. Do piłki dochodzi Taccatoni. Taccatoni odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę otrzymuje Severista. Severista wykonuje strzał.

85 minuta..
Szewinko podaje. Przybył stara się dograć. Do piłki dochodzi Taccatoni. Rasiuk odbiera piłkę przeciwnikowi. Do piłki dopada Kulesza. Kulesza popisuje się znakomitym uderzeniem.

88 minuta..
Piłkę przejmuje Severista. Adante wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Prak atakuje korkami łydkę przeciwnika. Sędzia wyjmuje czerwony kartonik, Prak schodzi do szatni!

90 minuta..
Szewinko dogrywa wysokim lobem. Piłkę przejmuje Rasiuk. Severista odbiera piłkę przeciwnikowi. Piłkę przejmuje Taccatoni. Taccatoni wychodzi na sytuację 'Sam na sam'. Taccatoni robi zamach i strzela. Lusa odbija piłkę czubkami palców.